Green Fair Art
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Green Fair Art

Promotor al valorilor artistice
 
AcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Bijuterii si Ingeri

In jos 
AutorMesaj
bijouxdemonange




Mesaje : 3
Data de înscriere : 27/05/2009
Varsta : 40
Localizare : Bucuresti

Bijuterii si Ingeri Empty
MesajSubiect: Bijuterii si Ingeri   Bijuterii si Ingeri I_icon_minitimeSam Aug 22, 2009 9:56 am

Buna la toata lumea!


De cateva luni bune imi petrec timpul liber lucrand cu margele, sarma, textile, etc. Incerc sa gasesc mereu ceva nou si variat, caut si invat noi tehnici, incerc sa invat tot ce se poate pentru ca intr-un viitor sper eu apropiat sa imi pot defini stilul.Un stil care sa ma reprezinte total. Sunt o persoana ce mereu este dornica de aventura, de nou, de frumos. Uneori ma inspir, ma las sedusa de frumusetile realizate de altii. Alteori creez eu. Cert este ca in fiecare obiect se vede o parte din personalitatea mea complexa zic eu.
Asa cum mie fiecare cercel, bratara, colier si alte obiecte mi-au adus zambetul pe buze si mi-au amintit ca inca mai este speranta pentru o schimbare (de orice fel, atat in viata personala, cat si in lume in general), pentru o raza de lumina, la fel le doresc si celor ce le poarta sa aibe parte de aceeasi incredere ca visele pot deveni realitate, de aceleasi zambete, de aceleasi bucurii! poate chiar mai mari!


Vizitati, admirati, criticati, comentati, evaluati! Dar nu uitati sa zambiti! Pentru ca visele pot prinde aripi de inger!

http://bijouxdemonange.blogspot.com
Sus In jos
http://bijouxdemonange.blogspot.com
 
Bijuterii si Ingeri
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» bijuterii din fimo
» Bijuterii handmade unicate
» Bijuterii sarma !
» Bijuterii HAndMade...
» Bijuterii handmade

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Green Fair Art :: CINE SUNTEM ? :: N-am shop online da' am blog-
Mergi direct la: