Green Fair Art
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Green Fair Art

Promotor al valorilor artistice
 
AcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Sheepses cauta graficieni / designeri pentru tricouri pictate manual

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Sheepses

Sheepses


Mesaje : 3
Data de înscriere : 08/03/2009
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

Sheepses cauta graficieni / designeri pentru tricouri pictate manual Empty
MesajSubiect: Sheepses cauta graficieni / designeri pentru tricouri pictate manual   Sheepses cauta graficieni / designeri pentru tricouri pictate manual I_icon_minitimeDum Mar 15, 2009 3:40 am

Sal!

Sper ca am nimerit bine categoria unde am postat Very Happy

Pe scurt, noi facem tricouri imprimate (serigrafie si termotransfer), suntem de vreo 2 ani pe piata si am vrea sa ne dezvoltam un pic in directia tricourilor pictate manual. Am fost deschisi intotdeauna pentru diverse colaborari, in special ne-am dorit sa lucreze cat mai multi designeri modelele pe care le vindem pe site-ul nostru, pentru a putea oferi vizitatorilor imprimeuri cat mai diverse.

De aceea anuntam in mod public si oficial ca suntem in cautare de graficieni / designeri pentru tricouri pictate manual. Voi creati modelele, urmand sa fie pictate pe tricourile Sheepses (bumbac 100%, fabricate in Romania), iar noi afisam pe site tricourile si le promovam. Pretul tricoului il alegeti voi si de asemenea puteti sa scrieti o mica descriere. Noi oferim un comision de 50% din profitul nostru pe acel tricou vandut. Nu este o suma mare dar poate deveni profitabil cu cat vindem mai mult. Noi facem eforturi sa promovam constant magazinul pentru a aduce cat mai mult trafic si deja in ultimele 2 saptamani s-au vazut roadele acestor eforturi.

Deci, pentru cei interesati, las mai jos datele mele de contact (aveti si ID-ul de mess in profilul meu).

dana@sheepses.ro
0722.42.6243

www.sheepses.ro
www.sheepses.ro/blog
Sus In jos
http://www.sheepses.ro
deealexx

deealexx


Mesaje : 27
Data de înscriere : 07/03/2009
Varsta : 35

Sheepses cauta graficieni / designeri pentru tricouri pictate manual Empty
MesajSubiect: Re: Sheepses cauta graficieni / designeri pentru tricouri pictate manual   Sheepses cauta graficieni / designeri pentru tricouri pictate manual I_icon_minitimeVin Mar 20, 2009 10:38 am

ti-am dat mail Very Happy
Sus In jos
http://deealexx.blogspot.com
 
Sheepses cauta graficieni / designeri pentru tricouri pictate manual
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Sheepses - tricouri cu imprimeuri unice si haioase
» Margele din lut, pictate manual
» Accesorii biju si hainute pictate manual
» Tricouri Celebre
» Bijuterii handmade lut pictate si din margele

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Green Fair Art :: ANUNTURI :: Diverse...-
Mergi direct la: