Green Fair Art
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Green Fair Art

Promotor al valorilor artistice
 
AcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Magazin online de bijuterii lucrate manual

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Sânziana




Mesaje : 3
Data de înscriere : 04/01/2010

Magazin online de bijuterii lucrate manual Empty
MesajSubiect: Magazin online de bijuterii lucrate manual   Magazin online de bijuterii lucrate manual I_icon_minitimeLun Ian 04, 2010 1:45 am

La multi ani si bine v-am gasit! Sunt noua pe aici, dar sper sa putem face schimb de pareri sau chiar sfaturi. Imi plac lucrurile aparte, de aceea am si ales sa imi realizez singura bijuteriile.
Magazinul meu este http://bijuteriivera.shopmania.biz/. Poate aveti timp sa aruncati o privire. Multumesc! Smile
Sus In jos
bijuteriihandmade




Mesaje : 9
Data de înscriere : 19/06/2010
Localizare : Bucuresti

Magazin online de bijuterii lucrate manual Empty
MesajSubiect: Re: Magazin online de bijuterii lucrate manual   Magazin online de bijuterii lucrate manual I_icon_minitimeSam Iun 19, 2010 9:12 am

bijuteriile arata foarte simpatic dar trebuie sa lucrezi un pic la poze. Am avut si eu problema asta si am chemat o prietena pasionata de fotografie care mi-a setat white balance-ul la aparat - tre sa faci si tu la fel ca acum sunt prea intunecate pozele.
Sus In jos
http://www.bijuteriihandmade.ro
Sânziana




Mesaje : 3
Data de înscriere : 04/01/2010

Magazin online de bijuterii lucrate manual Empty
MesajSubiect: Re: Magazin online de bijuterii lucrate manual   Magazin online de bijuterii lucrate manual I_icon_minitimeDum Iun 20, 2010 7:09 pm

Multumesc pentru aprecieri. Asa este, am mari probleme cu pozele. Ma gandesc mai degraba sa achizitionez un aparat foto performant, pozele sunt facute cu telefonul mobil deci e clar ca nu au cum sa arate prea bine.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Magazin online de bijuterii lucrate manual Empty
MesajSubiect: Re: Magazin online de bijuterii lucrate manual   Magazin online de bijuterii lucrate manual I_icon_minitime

Sus In jos
 
Magazin online de bijuterii lucrate manual
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» AdArt - bijuterii lucrate manual
» Bijouxhobby - Bijuterii lucrate manual
» Carmen's handmade-bijuterii lucrate manual
» Micul meu magazin online Gargarita Nazdravana
» kristadesign.ro, magazin online-ii si camasi populare

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Green Fair Art :: CINE SUNTEM ? :: Magazine online-
Mergi direct la: